Firma PROMONT Sp. z o.o. powstała na bazie jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej pod nazwą Firma Projektowo – Montażowa PROMONT założonej w roku 2000. Od początku działalności zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych zarówno silnoprądowych jak i słaboprądowych w obiektach przemysłowych, handlowo – usługowych, hotelowych oraz budynkach mieszkalnych. Obszar działania firmy to głównie Małopolska i okolice ale i również teren całej Polski.
Posiadamy stosowne uprawnienia do prac remontowych, konserwacyjnych i pomiarowych w zakresie instalacji elektrycznych słaboprądowych i silnoprądowych.

W naszej działalności stawiamy na efektywne i funkcjonalne zarządzanie, przyjazną i długoterminową współpracę z naszymi Klientami, stabilny rozwój firmy, ciągłe poszerzanie oferty i dostosowywanie jej do panujących wymogów i realiów rynkowych. Nieustannie udoskonalany park maszyn, elektronarzędzi, dbałość o najwyższą jakość wykonywanych usług, oraz wyszkolona i fachowa kadra, która w znakomitej części współpracuje z nami od początku istnienia firmy, pozwoliły nam w krótkim czasie na uzyskanie silnej i stabilnej pozycji na rynku jak również szybki rozwój firmy.

Nasze główne cechy to: uczciwość i szacunek.

Decydując się na współpracę z nami stawiasz na jakość, estetykę, solidność.